pressreliz

26 червня 2015 р.

 

Прес-реліз

Літня Академія «НАТО в умовах новітніх ризиків»

 

1-3 липня 2015 р. на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка у партнерстві між Центром міжнародної безпеки та партнерства та Центром інформації та документації НАТО в Україні пройде Літня Академія «НАТО в умовах новітніх ризиків» (NATO in a New Risky Environment: Current and Future Challenges).

Просимо звернути увагу, що урочисте відкриття Академії відбудеться 1 липня 2015 р. о 10:00 годині у приміщенні Дзеркальної зали Університету (за адресою вул. Університетська, 1), за участі представників Центру інформації та документації НАТО в Україні, Офісу зв’язку НАТО в Україні, Львівської обласної та міської адміністрації, керівництва Академії сухопутних військ України імені Петра Сагайдачного та Львівського національного університету імені Івана Франка.

В рамках Академії, 1 липня о 10.30 годині, на факультеті міжнародних відносин  Національного університету імені Івана Франка відбудеться урочисте відкриття Центру міжнародної безпеки та партнерства (вул. Січових Стрільців, 19, ауд. 207).

Робоча мова Академії – англійська.

Адреса проведення Академії: м. Львів, вул. Січових Стрільців, 19.

Детальну інформацію щодо проведення Академії Ви можете отримати за телефонами:

+38(067) 670-40-92 – Олександр Кучик
+38(097) 235-57- 58 – Ігор Іжнін

або електронною поштою: E-mail: academy@ispc.org.ua

Веб-сайт Академії – http://academy.ispc.org.ua

 

22 червня 2015 р.

Прес-реліз

Літня Академія «НАТО в умовах новітніх ризиків»

 

1-3 липня 2015 р. на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка пройде Літня Академія «НАТО в умовах новітніх ризиків» (NATO in a New Risky Environment: Current and Future Challenges).

Академія є освітньою ініціативою, яка проводиться Центром міжнародної безпеки та партнерства, що створений на базі факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. І. Франка, Цільовою аудиторією даного заходу є студенти та молодь з активною громадянською позицією, що цікавляться проблемами міжнародної безпеки і займають активну громадську позицію. Академія ставить собі за мету з’ясувати місце та роль Північноатлантичного Альянсу та  України в сучасному турбулентному світі. Захід відбуватиметься за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні (м. Київ), Міністерства закордонних справ України, Міністерства освіти та науки України.

Участь в Академії візьмуть студенти та науковці провідних університетів України та зарубіжжя (Польщі, Чехії, Грузії, країн Балтії), курсанти Академії сухопутних військ, які матимуть можливість обговорити найбільш гарячі проблеми безпеки в євроатлантичному регіоні з провідними експертами та аналітиками, політиками, дипломатами та військовими. Зокрема, до участі в Академії запрошені представники НАТО, ОБСЄ, дипломатичних місій США, Канади, Грузії, Генштабу України.

Цього року для обговорення в рамках триденного інтелектуального марафону пропонуються  гострі та контроверсійні питання:

  • сучасний світовий порядок, криза міжнародної системи безпеки та нові виклики для системи євроатлантичної безпеки;
  • можливості Північноатлантичного Альянсу протидіяти новітнім загрозам;
  • українсько-російська конфронтація, «гібридна війна» та «заморожені» конфлікти;
  • інформаційна політика в умовах конфлікту.

Слухачі Академії візьмуть участь у симуляційній грі «Гібридна війна в Балтійському регіоні», у ході якої зможуть на практиці застосувати навички ведення переговорів для пошуку компромісу і врегулювання складної міжнароднополітичної ситуації.

У рамках Академії заплановані відеоконференції з Штаб-квартирою НАТО в Брюсселі, та провідними дослідними інституціями в галузі безпеки – Відділенням досліджень миру і конфліктів, університет м. Уппсала (Швеція), Відділенням політичних наук університету м. Тель-Авів (Ізраїль).

Урочисте відкриття Академії відбудеться 1 липня 2015 р. о 10:00 годині, за участі представників Міністерства закордонних справ України, Центру інформації та документації НАТО в Україні, львівської обласної та міської адміністрації, керівництва Львівського університету.

Робоча мова Академії – англійська.

Адреса проведення Академії: м. Львів, вул. Січових Стрільців, 19.

Детальну інформацію щодо проведення Академії Ви можете отримати за телефонами:

+38(067) 670-40-92 – Олександр Кучик
+38(097) 235-57- 58 – Ігор Іжнін

або електронною поштою: E-mail: academy@ispc.org.ua

Веб-сайт Академії – http://academy.ispc.org.ua

 

Summer Academy